Něco málo o mně
Něco málo o mně
Mé jméno je Pavel Kubát.
Šachová hra mně zaujala už jako malého chlapce, tenkrát jsem obdivoval jak se dospělí soustředí nad partií a brblají si při pohybu figur, jejichž význam mně jěště dlouho nebyl znám. Na základní škole jsem se přihlásil do šachového kroužku, kde začalo mé putování za požitky z šachového umění. V současnosti dělám kapitána Orlům z Ořechova a užívám si hraní po turnajích.

Šachový klub Orel Ořechov

Když vidíte dobrý tah, tak počkejte a - najděte nějaký lepší. - Emanuel Lasker

PS. Anglická královna čte ráno v novinách jenom výsledky
DSC_0991.JPG

Rozlosování 2014/15

L. Č. Družstvo
1. ŠK Caissa Třebíč
2. OREL Ořechov
3. ŠK Hustopeče
4. Moravská Slavia Brno
5. ŠK Staré Město „B“
6. ŠK Vinohrady Brno
7. ŠK Zlín “B“
8. TJ Podlužan Prušánky
9. Slavia Kroměříž „B“
10. ŠK Lokomotiva Brno, o.s. „B“
11. ŠK GARDE Lipovec
12. Sokol Postoupky
Rozlosování:
1. kolo 2.11.2014
ŠK Caissa Třebíč Sokol Postoupky
OREL Ořechov ŠK GARDE Lipovec
ŠK Hustopeče ŠK Lokomotiva Brno, o.s. „B“
Moravská Slavia Brno Slavia Kroměříž „B“
ŠK Staré Město „B“ TJ Podlužan Prušánky
ŠK Vinohrady Brno ŠK Zlín “B“
2. kolo 16.11.2014
Sokol Postoupky ŠK Zlín “B“
TJ Podlužan Prušánky ŠK Vinohrady Brno
Slavia Kroměříž „B“ ŠK Staré Město „B“
ŠK Lokomotiva Brno, o.s. „B“ Moravská Slavia Brno
ŠK GARDE Lipovec ŠK Hustopeče
ŠK Caissa Třebíč OREL Ořechov
3. kolo 30.11.2014
OREL Ořechov Sokol Postoupky
ŠK Hustopeče ŠK Caissa Třebíč
Moravská Slavia Brno ŠK GARDE Lipovec
ŠK Staré Město „B“ ŠK Lokomotiva Brno, o.s. „B“
ŠK Vinohrady Brno Slavia Kroměříž „B“
ŠK Zlín “B“ TJ Podlužan Prušánky
4. kolo 14.12.2014
Sokol Postoupky TJ Podlužan Prušánky
Slavia Kroměříž „B“ ŠK Zlín “B“
ŠK Lokomotiva Brno, o.s. „B“ ŠK Vinohrady Brno
ŠK GARDE Lipovec ŠK Staré Město „B“
ŠK Caissa Třebíč Moravská Slavia Brno
OREL Ořechov ŠK Hustopeče
5. kolo 11.1.2015
ŠK Hustopeče Sokol Postoupky
Moravská Slavia Brno OREL Ořechov
ŠK Staré Město „B“ ŠK Caissa Třebíč
ŠK Vinohrady Brno ŠK GARDE Lipovec
ŠK Zlín “B“ ŠK Lokomotiva Brno, o.s. „B“
TJ Podlužan Prušánky Slavia Kroměříž „B“
6. kolo 25.1.2015
Sokol Postoupky Slavia Kroměříž „B“
ŠK Lokomotiva Brno, o.s. „B“ TJ Podlužan Prušánky
ŠK GARDE Lipovec ŠK Zlín “B“
ŠK Caissa Třebíč ŠK Vinohrady Brno
OREL Ořechov ŠK Staré Město „B“
ŠK Hustopeče Moravská Slavia Brno
7. kolo 8.2.2015
Moravská Slavia Brno Sokol Postoupky
ŠK Staré Město „B“ ŠK Hustopeče
ŠK Vinohrady Brno OREL Ořechov
ŠK Zlín “B“ ŠK Caissa Třebíč
TJ Podlužan Prušánky ŠK GARDE Lipovec
Slavia Kroměříž „B“ ŠK Lokomotiva Brno, o.s. „B“
8. kolo 22.2.2015
Sokol Postoupky ŠK Lokomotiva Brno, o.s. „B“
ŠK GARDE Lipovec Slavia Kroměříž „B“
ŠK Caissa Třebíč TJ Podlužan Prušánky
OREL Ořechov ŠK Zlín “B“
ŠK Hustopeče ŠK Vinohrady Brno
Moravská Slavia Brno ŠK Staré Město „B“
9. kolo 15.3.2015
ŠK Staré Město „B“ Sokol Postoupky
ŠK Vinohrady Brno Moravská Slavia Brno
ŠK Zlín “B“ ŠK Hustopeče
TJ Podlužan Prušánky OREL Ořechov
Slavia Kroměříž „B“ ŠK Caissa Třebíč
ŠK Lokomotiva Brno, o.s. „B“ ŠK GARDE Lipovec
10. kolo 29.3.2015
Sokol Postoupky ŠK GARDE Lipovec
ŠK Caissa Třebíč ŠK Lokomotiva Brno, o.s. „B“
OREL Ořechov Slavia Kroměříž „B“
ŠK Hustopeče TJ Podlužan Prušánky
Moravská Slavia Brno ŠK Zlín “B“
ŠK Staré Město „B“ ŠK Vinohrady Brno
11. kolo 19.4.2015
ŠK Vinohrady Brno Sokol Postoupky
ŠK Zlín “B“ ŠK Staré Město „B“
TJ Podlužan Prušánky Moravská Slavia Brno
Slavia Kroměříž „B“ ŠK Hustopeče
ŠK Lokomotiva Brno, o.s. „B“ OREL Ořechov
ŠK GARDE Lipovec ŠK Caissa Třebíč
19.08.2014 18:51:05
orelorechov

Myslíte si ,že FIDE změnami pravidel pomáhá ve prospěch šachu.

Ano (11 | 61%)
Ne (7 | 39%)
Zadejte svůj email a nechte si občas zaslat novinky z šachového světa s řešitelskými diagramy .
šachy 2.png
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one